Z. Kup

27498. Rybář

popis: Olej na plátně, 45x600 cm. Signováno vlevo dole Z. Kup 80. Nerámováno.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:51:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč