Z. Novotný - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 18x40 cm, signováno vpravo dole Z. Novotný, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

Z. Novotný
10891. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.06.2017 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.06.2017 20:44:16 2296