Z. Slaná ?

56038. Šedomodrý buket

popis: Olej na sololitu, 24x26 cm. Signováno vpravo dole Z. Slaná 72. Rámováno.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:36:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč