žák Antonína Slavíčka - Zlatá ulička

Olej na kartonu, 50x65 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

žák Antonína Slavíčka
23508. Zlatá ulička
Dražba ukončena:31.10.2018 19:00:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč