Západní Slovensko, 1. čtvrtina 20. století - Váza

Keramika glazovaná, pestrá malba vinné révy a rozvilin, výška 40 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Západní Slovensko, 1. čtvrtina 20. století
49871. Váza
Dražba ukončena:07.10.2020 20:56:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč