Zapperti - U sv. Mikuláše

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 20x16 cm. Signováno vlevo dole Zapettini. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Zapperti
17154. U sv. Mikuláše
Dražba ukončena:28.03.2018 18:44:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč