Zbyněk Slavíček - Bílá kompozice

Olej na sololitu, 40x45 cm. Monogramováno vpravo dole ZS. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Zbyněk Slavíček
35262. Bílá kompozice
Dražba ukončena:26.09.2019 19:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč