Zbyněk Slavíček - Kompozice s bílou

Olej na plátně, 91x100 cm. Monogramováno vpravo dole Z.S. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Zbyněk Slavíček
43671. Kompozice s bílou
Dražba ukončena:29.04.2020 19:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč