Zbyněk Slavíček - Světlo

Olej na sololitu, 35x45 cm. Monogramováno vpravo dole Z.S. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko Zbyňka Slavíčka.

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Zbyněk Slavíček
25203. Světlo
Dražba ukončena:29.11.2018 18:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč