Zbyněk Slavíček - Ženské akty

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Z. Slavíček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu razítko Z pozůstalosti Zbyňka Slavíčka.

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Zbyněk Slavíček
23477. Ženské akty
Dražba ukončena:31.10.2018 18:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč