Zbyšek Sion

45865. Modrá postava

popis: Litografie, 32x23 cm. Signováno vpravo dole Z. Sion 93. Volný list.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč

zbývá: 16 dnů, 6 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen