Zd. Kratochvíl

305877. Klaun

popis: Olej na desce, 31x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč