Zd. Sobotka - Pohled na Staré Město

Olej na kartonu, 75x54 cm. Signováno vpravo dole Zd. Sobotka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Zd. Sobotka
306507. Pohled na Staré Město
Dražba ukončena:03.11.2020 20:11:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč