Zdeňka Burgetová - Anděl stromů

Litografie, 43x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Z. Burgetová 92. Číslováno 1/120. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

66549. Anděl stromů
Dražba ukončena:13.10.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč