Zdeňka Burgetová - Soubor 2 prací Zdeny Burgetové

Litografie, obě 17x12 cm. Obě signovány vpravo dole tužkou Z. Burgetová O4. Limitované edice 31/100 a 26/100. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

48151. Soubor 2 prací Zdeny Burgetové
Dražba ukončena:17.09.2020 20:58:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč