Zdeňka Burgetová - Stromy

Litografie, 42x31 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Z. Burgetová 89. Číslováno 53/100. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

66770. Stromy
Dražba ukončena:14.10.2021 22:06:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč