Zdeňka Burgetová - Unavená křídla noci

Litografie, 44x33 cm. Signováno vpravo dole tužkou Zdeňka Burgetová 85. Číslováno 61/100. Rám, sklo.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

66546. Unavená křídla noci
Dražba ukončena:13.10.2021 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč