Olej na sololitu, 32x60 cm. Signováno vpravo dole Z. Bláha. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: 1923 - 2003 Narodil se ve slovenském Lučenci. Malířství studoval soukromě u Jana Jůzla. Byl krajinářem Českomoravské vrchoviny.