Zdeněk Bláha - Bažant

Olej na sololitu, 32x60 cm. Signováno vpravo dole Z. Bláha. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1923 - 2003
Narodil se ve slovenském Lučenci. Malířství studoval soukromě u Jana Jůzla. Byl krajinářem Českomoravské vrchoviny.

Zdeněk Bláha
20171. Bažant
Dražba ukončena:30.05.2018 18:53:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč