Zdeněk Burian, F. Roubal - Konvolut 4 školních plakátů z 50. let 20. stol.

Ofsety, všechny cca 65x96 cm. 3x signováno v tisku. Volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

Zdeněk Burian, F. Roubal
66478. Konvolut 4 školních plakátů z 50. let 20. stol.
Dražba ukončena:13.10.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč