Zdeněk Frýz - Chlapec v loďce

Olej na kartonu, 33x27 cm. Monogramováno vpravo dole Z.F. Rámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: Narodil se roku 1969.
Formální výtvarné vzdělání nemá. Ve své tvorbě čerpá náměty z historie i současnosti různých kultur. Zúčastnil se řady výstav doma i v zahraničí.

Zdeněk Frýz
47487. Chlapec v loďce
Dražba ukončena:30.07.2020 20:50:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč