Olej na kartonu, 33x27 cm. Monogramováno vpravo dole Z.F. Rámováno.
Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: Narodil se roku 1969.
Formální výtvarné vzdělání nemá. Ve své tvorbě čerpá náměty z historie i současnosti různých kultur. Zúčastnil se řady výstav doma i v zahraničí.