Zdeněk Glückselig, Josef Hlaváček - Soubor dvou prací: Krajiny

1x olej na kartonu, 1x olej na plátně fixovaném na kartonu. 18x23 cm, 20x28 cm. Signováno Glückselig. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, malba zašpiněna.

Zdeněk Glückselig, Josef Hlaváček
303189. Soubor dvou prací: Krajiny
Dražba ukončena:13.01.2020 20:08:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (13.01.2020 20:03:20) 4450
500 Kč 13.01.2020 16:06:18 1016