Zdeněk Glückselig - Na pastvě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x36 cm. Signováno vlevo dole Z. Gluckselig 1912. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1883 – 1945

47378. Na pastvě
Dražba ukončena:29.07.2020 22:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč