Zdeněk Hála - Zátiší s hruškami

Olej na kartonu, 39x49 cm. Signováno vpravo dole Hála. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Zdeněk Hála
307291. Zátiší s hruškami
Dražba ukončena:10.01.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč