Zdeněk Kleindienst - Pierot

Olej na plátně, 90x75 cm. Signováno vpravo dole Z. Kleindienst 2001. Olištováno.

o autorovi: Narozen 12.6.1927 Nové Strašecí, zemřel 18.1.2012 v Praze.
Studoval na Státní grafické škole v Praze u prof. K. Mullera a P. Dillingera. Od roku 1958 byl členem Svazu výtvarnych umělců. Své práce vystavoval jak v České republice (Praha, Ostrava, Rakovník, atd.), tak v zahraničí (Paříž, Mnichov, Frankfurt, Kolin n. R., Brugy, Haag, Utrecht a mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

35405. Pierot
Dražba ukončena:26.09.2019 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč