Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk Kremlička. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1893-1972
Narodil se v Praze. Byl bratrem Rudolfa Kremličky. Studoval na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, maloval portréty a zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.