Zdeněk Kremlička - Zátiší s vejci

Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk Kremlička. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1972
Narodil se v Praze. Byl bratrem Rudolfa Kremličky. Studoval na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, maloval portréty a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

Zdeněk Kremlička
45464. Zátiší s vejci
Dražba ukončena:28.05.2020 22:28:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč