Zdeněk Sejček

49157. Pohled na vesnici

popis: Olej na kartonu, 32x65 cm. Signováno vpravo dole Zd. Sejček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926
Narodil se ve Žlebech. Studoval výtvarný obor na Ped.FUK u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Studoval také estetiku a dějiny umění. Ve své tvorbě se věnuje krajinomalbě, kresbě, grafice a knižní ilustraci. Je také uznávaným historikem umění a autorem řady monografií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 500 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:56:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč