Olej na kartonu, 32x65 cm. Signováno vpravo dole Zd. Sejček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1926
Narodil se ve Žlebech. Studoval výtvarný obor na Ped.FUK u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Studoval také estetiku a dějiny umění. Ve své tvorbě se věnuje krajinomalbě, kresbě, grafice a knižní ilustraci. Je také uznávaným historikem umění a autorem řady monografií.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 500 Kč.