Zdeněk Šindler - Taj - Mahal

Olejový pastel. 37x49 cm. Signováno vpravo dole Z. Šindler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

302760. Taj - Mahal
Dražba ukončena:20.12.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.12.2019 12:27:11 6402
500 Kč 14.12.2019 22:29:26 5849