Zdeněk Živný

39754. Večerní střechy

popis: Akryl na dřevěné desce. 20x34 cm. Signováno vlevo dole Z. Živný 84. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč