Zdeněk Živný

39754. Večerní střechy

popis: Akryl na dřevěné desce. 20x34 cm. Signováno vlevo dole Z. Živný 84. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s

dražba ukončena: 29.01.2020 19:26:27

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč