Zezadu přípis Otakar Mrkvička - Odvrácený akt

Kresba, 19x14 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

Zezadu přípis Otakar Mrkvička
28649. Odvrácený akt
Dražba ukončena:14.03.2019 22:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč