Zlatá jehlice - Žluté zlato 580/1000, starý Rak. - Uh. punc, hrubá hmotnost 1,10 g

1x červený granát, 5,5 mm, lem z perliček.

Pozn.: Poškozeno. Položka byla odborně posouzena a popsána Mgr. Petrou Burdovou, soudní znalkyní v oboru Drahé kovy a kameny - zkoušení pravosti a ryzosti.

Zlatá jehlice
15254. Žluté zlato 580/1000, starý Rak. - Uh. punc, hrubá hmotnost 1,10 g
Dražba ukončena:13.12.2017 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč