MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Zlaté náušnice
27852. Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,05g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
3591
2 100 Kč
4706
2 000 Kč
limit (11.02.2019 18:41:35)
4103
2 000 Kč
limit (11.02.2019 18:41:36)
4706
1 700 Kč
limit (01.02.2019 16:28:11)
4103
1 600 Kč
863
1 500 Kč
limit (01.02.2019 16:28:03)
4103
1 400 Kč
863
1 300 Kč
limit (01.02.2019 16:27:56)
4103
1 200 Kč
863
1 100 Kč
limit (01.02.2019 16:27:35)
4103
1 000 Kč
863
900 Kč
limit (01.02.2019 15:49:23)
4103
800 Kč
863
700 Kč
3932
600 Kč
4828
500 Kč
831