značeno Amphora Austria - Děti s tygrem

Keramika glazovaná, celková výška 33cm, délka 36 cm. Značeno Amphora Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Amphora Austria
38707. Děti s tygrem
Dražba ukončena:11.12.2019 21:53:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč