značeno Bechyně

64475. Busta dívky

popis: Keramika, celková výška 36 cm. Značeno Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:18:36

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 16.09.2021 21:13:36 1951