značeno Bechyně

301472. Orel

popis: Keramika, výška: 15 cm. Značeno Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 14.10.2019 20:21:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.10.2019 20:03:10 56