značeno Bechyně - Sedlák s dítětem

Keramika, výška: 38 cm. Značeno Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Bechyně
32962. Sedlák s dítětem
Dražba ukončena:12.06.2019 18:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč