značeno Bréziat et Cie Paris - Hodinky kapesní 2 plášťové, dekor lokomotivy

Obecný kov, průměr 5,2 cm.

Pozn.: Mírně poškozeny. V chodu bez záruky přesnosti.

značeno Bréziat et Cie Paris
25619. Hodinky kapesní 2 plášťové, dekor lokomotivy
Dražba ukončena:12.12.2018 18:44:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč