MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 111 cm. Zdobena rytím.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Buffard
27816. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 000 Kč
2332
3 900 Kč
256
3 800 Kč
limit (13.02.2019 19:19:51)
5016
3 800 Kč
256
3 700 Kč
limit (13.02.2019 19:19:44)
5016
3 600 Kč
256
3 500 Kč
limit (13.02.2019 19:19:36)
5016
3 400 Kč
256
3 300 Kč
5016
3 200 Kč
4989
3 100 Kč
limit (13.02.2019 18:26:10)
627
3 000 Kč
limit (13.02.2019 18:26:09)
4989
2 000 Kč
limit (13.02.2019 18:14:14)
627
1 900 Kč
5016
1 800 Kč
limit (11.02.2019 22:51:27)
4104
1 800 Kč
61
1 700 Kč
limit (11.02.2019 21:34:48)
4104
1 600 Kč
3932
1 500 Kč
limit (11.02.2019 21:22:47)
4104
1 400 Kč
3932
1 300 Kč
limit (11.02.2019 21:19:47)
4104
1 200 Kč
3932
1 100 Kč
limit (10.02.2019 15:29:37)
4104
1 000 Kč
3932
900 Kč
3768
800 Kč
3932
700 Kč
61
600 Kč
3932
500 Kč
627