značeno Buffard - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 111 cm. Zdobena rytím.

Pozn.: Poškozeno.

značeno Buffard
27816. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč