značeno Czechoslovakia - Čajový servis 6- ti osobní

Porcelán, značeno made in Czechoslovakia. Bílozlatý dekor.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Czechoslovakia
300232. Čajový servis 6- ti osobní
Dražba ukončena:24.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč