značeno Dalovice

304175. Párové svícny

popis: Porcelán, výška 27 cm. Cca 1870.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.03.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč