značeno Dalovice - Párové svícny

Porcelán, výška 27 cm. Cca 1870.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Dalovice
304175. Párové svícny
Dražba ukončena:27.03.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč