značeno Darmes de Francais - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 112 cm. Značeno špatně čitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Darmes de Francais
27838. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 21:14:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč