MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Obecný kov.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Doxa
25625. Hodinky náramkové
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
700 Kč
2297
600 Kč
703
500 Kč
4551