značeno Eichwald - Květináč s dekorem květin

Keramika, výška: 17 cm. Průměr: 19 cm. Značeno Eichwald.

Pozn.: Mírně poškozen.

značeno Eichwald
32967. Květináč s dekorem květin
Dražba ukončena:12.06.2019 18:31:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč