značeno Eichwald - Žlutá váza s galantním párem

Keramika, výška: 32 cm. Značeno Eichwald.

Pozn.: Mírně poškozeno. Počátek 20. stol.

značeno Eichwald
50011. Žlutá váza s galantním párem
Dražba ukončena:07.10.2020 23:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.10.2020 10:11:44 3091
500 Kč 07.09.2020 12:58:21 831