značeno G. Reichert, Wien - Mikroskop

Výška: 25 cm, v krabici s příslušenstvím.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno G. Reichert, Wien
15273. Mikroskop
Dražba ukončena:13.12.2017 21:35:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč