MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 116 cm. Zdobeno rytím.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Gauthier Laty A. Marcigny
27832. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
5016
3 100 Kč
limit (13.02.2019 18:31:47)
627
3 000 Kč
limit (13.02.2019 18:31:46)
4989
2 700 Kč
limit (13.02.2019 18:24:25)
627
2 600 Kč
limit (13.02.2019 18:24:24)
4993
2 000 Kč
limit (13.02.2019 18:12:44)
627
1 900 Kč
2710
1 800 Kč
limit (07.02.2019 10:38:49)
2507
1 800 Kč
3932
1 700 Kč
limit (07.02.2019 10:38:44)
2507
1 600 Kč
3932
1 500 Kč
limit (07.02.2019 1:40:11)
2507
1 400 Kč
4680
1 300 Kč
limit (07.02.2019 1:40:06)
2507
1 200 Kč
4680
1 100 Kč
2507
1 000 Kč
1331
900 Kč
3768
800 Kč
2507
700 Kč
61
600 Kč
3932
500 Kč
627