značeno Gauthier Laty A. Marcigny - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 116 cm. Zdobeno rytím.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Gauthier Laty A. Marcigny
27832. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč