značeno GBN - Květináč

Obecný kov, výška: 18 cm. Značeno GBN.

Pozn.: Poškozeno.

značeno GBN
27869. Květináč
Dražba ukončena:13.02.2019 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč