Značeno Herend

64513. Dóza

popis: Porcelán, průměr 12 cm. Značeno HEREND- Hungary.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:53:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč