Bronz, výška 37 cm. Provenience Francie, konec 19. století. Půlové bití. Pozn.: Mírně poškozeno. Záruka chodu není zaručena. Přetržená pružina na úchytu kyvadla - nutná drobná oprava u hodináře, součástky přiloženy.