Značeno Japy Freres - Krbové hodiny

Bronz, výška 37 cm. Provenience Francie, konec 19. století. Půlové bití.

Pozn.: Mírně poškozeno. Záruka chodu není zaručena. Přetržená pružina na úchytu kyvadla - nutná drobná oprava u hodináře, součástky přiloženy.

Značeno Japy Freres
69853. Krbové hodiny
Dražba ukončena:15.12.2021 20:27:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč