značeno JM - Dóza na tabák

Keramika, výška: 24 cm. Značeno JM.

Pozn.: Silně poškozeno.

značeno JM
32956. Dóza na tabák
Dražba ukončena:12.06.2019 18:21:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč