značeno J.S. - Váza s antickým výjevem

Keramika, výška 31 cm. Značeno J.S.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno J.S.
55505. Váza s antickým výjevem
Dražba ukončena:03.03.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč